SMYKKER, delvist sølv, inklusive Alton, 20. århundrede.

242503. SMYKKER, delvist sølv, inklusive Alton, 20. århundrede.

Bestående af: Halskæde, svensk import, længde ca. 43 cm.
2 brocher i sølv, stemplet Alton og HGB Persö.

Have på.

Få foretaget en gratis vurdering!

Have på.

Antal besøg: 1.295