BORDLAMPE, BJS, Skellefteå, 1960'erne.

2422211. BORDLAMPE, BJS, Skellefteå, 1960'erne.

Med justerbar skærm og messing fod, teak håndtag, højde 40 cm.

Slitage, ridser, lejlighedsvise pletter. Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 568