LOFT LOFT, metal og glas, orientalsk, 20. århundrede.

241959. LOFT LOFT, metal og glas, orientalsk, 20. århundrede.

Med grønne glaskupler.
Diameter ca 58 cm.

Der mangler et glasdæksel. Slitage, mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med grønne glaskupler.
Diameter ca 58 cm.

Antal besøg: 1.216