SPISEBORD, barokstil, første halvdel af det 20. århundrede.

241794. SPISEBORD, barokstil, første halvdel af det 20. århundrede.

Bonad birk.
Længde 139,5, bredde 78,5 cm, højde 76 cm + 2 udtræksskiver á 59,5 cm.

Slitage, skader, pletter, ridser, stedvis bleget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bonad birk.

Antal besøg: 856