SYBORD, begyndelsen af det 20. århundrede.

241726. SYBORD, begyndelsen af det 20. århundrede.

Indrettet med skuffer og rum.
Længde 65 bredde 45,5 højde 72,5 cm.

Slitage, blegemiddel, pletter, buler og mindre skader. Nøgle til to låse er tilgængelig, en nøgle mangler.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Indrettet med skuffer og rum.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 886