SØLV, 1700-1900-tallet.

SØLV, 1700-1900-tallet.
241647. SØLV, 1700-1900-tallet.

Bestående af: Vas, GAB Stockholm 1935, højde ca. 15 cm.
2 skeer stemplet Kullberg 1782, længde ca. 14,5 cm.

Samlet vægt ca 454 gram.

Slitage, graveringer, skader, dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Samlet vægt ca 454 gram.

Antal besøg: 924