RØDVINGLAS, 11 stk, model "Brother", 1900-tallet.

241513. RØDVINGLAS, 11 stk, model "Brother", 1900-tallet.

Slibet dekor og fod. Højde ca 18 cm. Diameter ca 8,5 cm.

Brugsslitage. Mikronagg. Lejlighedsvis større Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.142