2401612. ALOIS JANAK (1924). 3 ark: Fyrtårne.
Alois Janak (1924), 3 ark: fyrtårne, farveraderinger, 1992, alle signeret, dateret og nummereret som et af 200 eksemplarer, hver ca. 25 x 17,5 cm (plademærke), hver indrammet bag passepartout og glas ca. 57,5 x 48 cm.