GARDEROBE, med spejl, Louis XV-stil, Frankrig, ca. 1900.

24005. GARDEROBE, med spejl, Louis XV-stil, Frankrig, ca. 1900.

Nøgle tilgængelig. Længde 98, bredde 47, højde 208 cm.

Slitage og skader. Holder til lysarme, lysarme mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 5.643