Kommode, design fra midten af århundredet.

2400246. Kommode, design fra midten af århundredet.

Lille kommode, design fra midten af århundredet. Kommode på ben med 3 skuffer.

ca. H 65cm x B 71cm x D 39cm.

Tegn på alder og brug. nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

ca. H 65cm x B 71cm x D 39cm.

Antal besøg: 493