RACERCYKEL, Crescent, 12-gears. 1980'erne.

2395457. RACERCYKEL, Crescent, 12-gears. 1980'erne.

Rammemål 55 cm.
Hjul 28 tommer, Continental GatorSkin.
Rækkevidde ca 42 cm.
Stak ca 55 cm.
Standover 80,5 cm.
Komponenter fra Campagnolo.

Brugsslitage. Mærker, tab af maling. Sadel med skade, pedaler mangler. Nyserviceret iht. oplysninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål 55 cm.
Rækkevidde ca 42 cm.
Stak ca 55 cm.
Standover 80,5 cm.
Komponenter fra Campagnolo.

Antal besøg: 1.203