LÆNESTOL, begyndelsen af det 20. århundrede.

239001. LÆNESTOL, begyndelsen af det 20. århundrede.

Hårdttræ. Rigt skåret dekoration af blandt andet løver.

Slitage og skader. Polstring med pletter. Løs del medfølger. Polstring mangler delvist nitter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.371