DESK, birk, nyere fabrikation.

2388804. DESK, birk, nyere fabrikation.

Skrivebord i massiv birk, med udtræksskuffe i kant.
Mål: længde 137, bredde 76, højde 75 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker. top med pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 887