FISKERULLER og mere, 20. århundrede.

238678. FISKERULLER og mere, 20. århundrede.

Fiskehjul Mitchell 300.
Fluehjul Okuma 380 p. Fiskehjul, Spin Master # 661 Fiskelokke i ask.

Brugsslitage. Ikke fuldt gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Fiskehjul Mitchell 300.

Antal besøg: 1.518