SERIERRINGE 4 stk, sølv, GHA, 1900-/2000-tallet.

238175. SERIERRINGE 4 stk, sølv, GHA, 1900-/2000-tallet.

Bredde ca 2 cm. Stemplet 925 GHA.
Samlet vægt ca 88 gram.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Samlet vægt ca 88 gram.

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 1.151