C E VIDGREN. Vinterbillede, olie på lærred, signeret 1894.

238166. C E VIDGREN. Vinterbillede, olie på lærred, signeret 1894.

67 x 45 cm.

Fold, bulet.

Få foretaget en gratis vurdering!

67 x 45 cm.

Fold, bulet.

Antal besøg: 2.426