LARS ENGLUND. Abstrakt komposition, grafisk tryk, signeret.

2380548. LARS ENGLUND. Abstrakt komposition, grafisk tryk, signeret.

Plademål ca 43x31 cm.

Fremstår med mindre brugsspor, ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Lars Englund (Født 1933)

Få foretaget en gratis vurdering!

Plademål ca 43x31 cm.

Kunstner/designer

Lars Englund (Født 1933)

Antal besøg: 613