MARTIN FRANZ GLÜSING (1885-1956). landskab.

2379098. MARTIN FRANZ GLÜSING (1885-1956). landskab.

Martin Franz Glüsing (1885-1956), landskab, olie på lærred, signeret 'Fräncis-Glüsing', ca. 70 x 100 cm, med ramme ca. 77x107 cm.

Lille piercing øverst til højre, let brunet samlet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 645