LOFTSLAMPE, VÆGFELT, 4 stk, Kina, 20. århundrede.

23783. LOFTSLAMPE, VÆGFELT, 4 stk, Kina, 20. århundrede.

Lampehøjde 51, feltmål 92 x 30,5 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 887