CARL DUXA. Indvendig scene, olie på lærred, signeret.

237441. CARL DUXA. Indvendig scene, olie på lærred, signeret.

Ca 39 x 50 cm.

Tøjskader og reparationer/retoucheringer, renoveret. Eventuelt beskåret.

Kunstner/designer

Carl Duxa (1871–1937)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca 39 x 50 cm.

Kunstner/designer

Carl Duxa (1871–1937)

Antal besøg: 1.883