VÆGLAMPER, 3 stk, forskellige modeller, 20. århundrede.

237431. VÆGLAMPER, 3 stk, forskellige modeller, 20. århundrede.

2-armet lampe med bøjelige arme.
Lampe med bøjelig arm, rød skærm.
2-armet lampe, pink og grøn gennembrudt metalskærm, højde ca. 35 cm.

Brugsslitage, pletter, mindre farvetab, lyserøde/grønne skærme med buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 741