AXEL KUFUS. Spisebord / skrivebord.

2369149. AXEL KUFUS. Spisebord / skrivebord.

Bord af Axel Kufus. Udkast: 1987. Model fra en lille serie lavet af samme materiale hele vejen igennem, multiplex birketræ i rødbrun, gering. Stemplet nedenfor.

ca. H 74cm x B 130cm x D 80cm.

Den anden tabel findes under varenummer 2369209.

Brugstegn til stede. Lette ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 577