STEPPALL, mærket AWAB, 20. århundrede.

236650. STEPPALL, mærket AWAB, 20. århundrede.

Højde ca 58 cm.

Slitage, pletter, skader på rød dekoration. Plast finish med skader, en mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 58 cm.

Antal besøg: 754