PIEDESTALER med stenplader, 2 stk, omkring midten af 1900-tallet.

236580. PIEDESTALER med stenplader, 2 stk, omkring midten af 1900-tallet.

Højde ca 32 - 64 cm.

Slitage, mærker, ridser, laktab. Stenplader med omfattende ridser. Den mindste piedestal med en beskadiget stenplade.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 32 - 64 cm.

Antal besøg: 442