MARCEL PIRE. Blomsterstilleben, olie på lærred, signeret.

236319. MARCEL PIRE. Blomsterstilleben, olie på lærred, signeret.

100 x 80 cm.

Mindre pletter, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

100 x 80 cm.

Mindre pletter, ridser.

Antal besøg: 1.864