GUNNAR WIDFORSS. Interiør, akvarel, signeret og dateret 1914.

235689. GUNNAR WIDFORSS. Interiør, akvarel, signeret og dateret 1914.

Cirka 43 x 29 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Gunnar Widforss (1879–1934)

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 43 x 29 cm.

Kunstner/designer

Gunnar Widforss (1879–1934)

Antal besøg: 1.543