BLOK REVOLVERE, PEPPERBOX, ALLEN & THURBER.

2353299. BLOK REVOLVERE, PEPPERBOX, ALLEN & THURBER.

Tøndelængde ca 8,5 cm, kaliber ca 8 mm, indgraveret ramme, numsesider af træ.

Brugsslitage, mærker og ridser ellers GOD STAND.

Tema

Autumn gun auction 2022

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Autumn gun auction 2022

Antal besøg: 931