KAKEMON, Motiv med heste, akvarel, Kina.

23500. KAKEMON, Motiv med heste, akvarel, Kina.

Samlet mål, 155x66 cm.

Håndteringsslitage, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Samlet mål, 155x66 cm.

Håndteringsslitage, pletter.

Antal besøg: 1.126