TÆPPE, rulleark, signeret ILS, ca 203 x 138 cm.

234759. TÆPPE, rulleark, signeret ILS, ca 203 x 138 cm.

Bund i blå nuancer.

Slitage, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bund i blå nuancer.

Slitage, pletter.

Antal besøg: 1.841