SKÅL, sølv, Rey Urban, Stockholm 1989.

233740. SKÅL, sølv, Rey Urban, Stockholm 1989.

Diameter ca 11 cm.
Vægt omkring 176 gram.

Brugsslitage, ridser. Indgraveret firmalogo på undersiden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter ca 11 cm.
Vægt omkring 176 gram.

Antal besøg: 699