UR MED HÅNDTAG, porcelæn, 20. århundrede.

232562. UR MED HÅNDTAG, porcelæn, 20. århundrede.

Monteret på konsol. Total højde 59 cm.

Brugsslitage, krakelering, revne på konsol.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 641