LYS BAROCK. 2 stk, 1700-tal, malm og bronze.

2323733. LYS BAROCK. 2 stk, 1700-tal, malm og bronze.

1 lysestage i bronze, højde 18 cm 1 lysestage i malm, højde 17 cm.

Malmlysestagen repareres ved foden, ellers alders- og brugsrelateret slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 523