Vedhæng, Orientalsk, 20. århundrede.

23225. Vedhæng, Orientalsk, 20. århundrede.

Længde 31, bredde 17, højde 46,5 cm.

Slid, lås og nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slid, lås og nøgle mangler.

Antal besøg: 779