ERNST SÖDERBERG. "Hill by the river", olie på lærred, signeret.

232220. ERNST SÖDERBERG. "Hill by the river", olie på lærred, signeret.

62 x 80 cm Herkomst: Gummesons Konsthall, Strandvägen 17.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.999