ALEXEJ GOLOVCHENKO (GEB. 1986). Første date.

2322108. ALEXEJ GOLOVCHENKO (GEB. 1986). Første date.

Alexei Golovchenko (f. 1986), Første møde, 2019, olie på lærred, signeret på bagsiden, ca. 50x50 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 319