DESK, fritstående, engelsk stil, 20. århundrede.

231900. DESK, fritstående, engelsk stil, 20. århundrede.

Med tre skuffer, læderbeklædt top.
Længde 148 bredde 79 højde 76,5 cm.

Slitage, skader, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, skader, pletter.

Antal besøg: 747