LYS, 1 par, Bengt Edenfalk, Kosta Boda.

231616. LYS, 1 par, Bengt Edenfalk, Kosta Boda.

Højde 25,5 cm.

Fremstår med mindre brugsspor, mindre ridser, en lysestage med Kantstødt under fod, en lysestage med fabrikationsfejl langs overkanten.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 25,5 cm.

Antal besøg: 4.415