SENGEBORD, Nordiska Kompaniet, midten af 1900-tallet.

230995. SENGEBORD, Nordiska Kompaniet, midten af 1900-tallet.

Mærket.
Længde 52, bredde 40, total højde 59,5 cm.

Slitage, finerrevner, ridser, stød. Delvist bleget.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærket.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.385