Kommode med stenplade, gustaviansk, 1700-/1800-t.

230416. Kommode med stenplade, gustaviansk, 1700-/1800-t.

Mahogni. Længde 94, bredde 45,5, højde 83 cm.

Slitage og skader. Renoveret og suppleret. Skær med Kantstødt. Listeelementer mangler. Løse dele medfølger. Maske svier.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.046