BLÅ STEN herrering.

BLÅ STEN herrering.
2303618. BLÅ STEN herrering.

En sølvforgyldt herrering prydet med blå og hvide cubic zirconia sten, med skuldre i urarmbåndstil.

Midterstenen er en bezel-set oval-cut rig blå cubic zirconia på 7 x 5 mm ca., bezel-set.

De omgivende sten er 12 x kanalsat runde hvide cubic zirconia på hver 2 mm diameter, ca.

Denne ring er tofarvet sølv og forgyldt sølv (forgyldt), stemplet "925".

EU-ringstørrelse: 59. UK ringstørrelse: R. Ringhovedets bredde: 13mm.

Samlet vægt: 8,1 gram.

Som ny/god.

Få foretaget en gratis vurdering!
2303618. BLÅ STEN herrering.

Samlet vægt: 8,1 gram.

Som ny/god.

Antal besøg: 585