SLEDKLAFFSEKRETÄR, eg, begyndelsen af det 20. århundrede.

230293. SLEDKLAFFSEKRETÄR, eg, begyndelsen af det 20. århundrede.

Længde 84,5, bredde 42,5, højde 96 cm.

Slitage, mærker, ridser, revner, stødskader. Maskestik, skader.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 560