KARL HÖGLUND. Bryllupsscene, litografi, signeret, EA.

229899. KARL HÖGLUND. Bryllupsscene, litografi, signeret, EA.

Cirka 42 x 60 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Karl Höglund (Født 1940)

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 42 x 60 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Karl Höglund (Født 1940)

Antal besøg: 1.267