LÆNESTOL, 1950'erne / 60'erne.

229652. LÆNESTOL, 1950'erne / 60'erne.

Hynder mærket DUX.

Slitage, mærker, ridser, laktab. Mindre pletter. Mindre skader på stropper i sæde.

Få foretaget en gratis vurdering!

Hynder mærket DUX.

Antal besøg: 1.151