MODELBÅDE, 10 stk. træ, bambus, tekstil.

2295233. MODELBÅDE, 10 stk. træ, bambus, tekstil.

Blekinge ekan, vikingeskibe, sejlbåde, skibe, bådpuslespil.
Højde fra ca: 9 cm til 36 cm.
Længde fra ca: 4 cm til 46 cm.

Overfladeslitage, overfladesnavs, en båd mangler et stativ. brugstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde fra ca: 9 cm til 36 cm.

Antal besøg: 406