DEKORATIVE MALERIER, 2 stk, første del af det 20. århundrede.

229422. DEKORATIVE MALERIER, 2 stk, første del af det 20. århundrede.

Malede tryk, 35 x 35 cm.

Slitage, dekorative skader, malingstab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Malede tryk, 35 x 35 cm.

Antal besøg: 770