ASTRID LINDGREN, signeret brev og håndskrevet postkort.

229393. ASTRID LINDGREN, signeret brev og håndskrevet postkort.

Diverse kuriositeter inkluderet.

Slitage og folder. Ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.102