Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Garpenhus Auktioner
Kunst
Malerie
CHRISTIAN VALENTINUSSEN (DANMARK 1903-85). Fiskelykke i Gudeaan, Jylland, olie på Panel, signeret.
2290368. CHRISTIAN VALENTINUSSEN (DANMARK 1903-85). Fiskelykke i Gudeaan, Jylland, olie på Panel, signeret.
45x55 cm, uindrammet.
Vis hele teksten
Brugstilstand.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
45x55 cm, uindrammet.
Vis hele teksten
Brugstilstand.
Garpenhus Auktioner
Antal besøg:
344