Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Garpenhus Auktioner
Kunst
Malerie
2290368. CHRISTIAN VALENTINUSSEN (DANMARK 1903-85). Fiskelykke i Gudeaan, Jylland, olie på Panel, signeret.
« Tilbage til genstanden