THOMAS WRIGHT, bordpendul, Dorking, England.

2289326. THOMAS WRIGHT, bordpendul, Dorking, England.

Urkasse fineret i mahogni, streger, dekorative elementer og sider med gennembrudt dekoreret messing, løve mascarons, urskive dateret 1818, Højde ca 58 cm, pendul fås.

Slitage, tørre revner, opgavenøgle mangler, Ingen funktionsgaranti.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 539