ØRERINGE 1 par 18k guld med kulturperle.

227856. ØRERINGE 1 par 18k guld med kulturperle.

Højde ca 2,5 cm. Snurrende busser stemplet Evir.
Vægt 1,7 gram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vægt 1,7 gram.

Brugsslitage.

Antal besøg: 581